Červenec 2012

Kdo vlastně jsem?

30. července 2012 v 23:16 | maťulka
Maťulka je skutečne divný člověk. Nemohu pochopit mysl některých lidí kolem mě. Co je vede k tomu ovládat můj život. Možná moje pasivita ovládat ho sama. A když se o to pokouším končí to katastrofou.

Neustále sa cítím špatně. Bojím se udělat cokoliv, protože bych sem mohla udělat něco nesprávně. Mám strach říct cokoliv, mít vlastní názor, protože bych to mohl být nesprávný názor. Obávám se být sama sebou, protže nevím, kam směruji.

A tak si názory nechávám pro sebe a podřizuji se svému okolí a lidem který mě drží hezky v rukou. A moje osobnost v hloubce řve a neprojde na povrch. A proč? Z nějakýho mně neznámého důvodu jí nepustím ven. A proč? Protože mám strach že to skončí katastrofou. Jak pokaždé. Sem nemohoucí loutka v rukou svého okolí.

Své emoce držím hluboko uvnitř a nepustím je ven dokud nejsem v bezpečí svého pokojíčku se svým noťasem a vybrečím se na svém blogu. Transformuji své pocity do úvah a metafor a modlím se ať mě někdo konečne vyslyší a podá záchrannou vestu.

Nečekám marně??? A do kdy?

o5 a znovu

2. července 2012 v 9:27 | maťulka |  My diary
Ahoj holky. Omlouvám se že sem tady dlouho nebyla. Vlastně byla, někdy sem přidala nový článek, plný úvah a metafor. Měla sem hodně těžké období. Dokonce sem vyhledala pomoc psycholožky.

Nevím čím to bylo ale už sem neměla sil nějak držet v sobě všechny ty trable. Na druhou stranu sem našla skvělého přítele, člověka, kterému sem řekla o sebepoškozování, hubnutí a málem sem prozradila i blog. Naštěstí takhle daleko sem až nedošla. Což sem ráda protože...to nedopadlo tak jak sem chtěla.

Takže sem znovu tady plná smutku že to co chci nikdy nemůžu mít. A když nemám pod kontrolou svůj život pokouším se mít alespoň svou váhu? Za tu dobu sem na čísle 64 kg. Maťulka si nasadila novou masku usmívá se a hraje že je už všechno v pořádku tak jak to má být. Znovu lže svým úsměvem a své "tajemství" ukládá do krabiček které dobře zapečetí a už nikdy neotevře. Dokonce lže paní psycholožke jak je jí líp a je spokojená se životem. Hlavně že má lékařka radost ;)...

Okej holčiny jdu se podívat kolik z vás ještě funguje a doufám že na můj blog se za tu dobu nezapomělo a občas někdo koukne na to co píše nešťastná zakomplexovaná dívka, která pořád bojuje s nástrahami života... :*