Září 2011

maťulkine stavy

10. září 2011 v 11:01 | ana-perfect |  My diary
Ano maťulka znovu přidává nějaký to slovo na svůj blog. Jak jinak je to důsledkem její depresivní nálady. Už dva týdny se totižto ubíjím představou že sem přibrala a vaha mi to taky dokazuje. Takže dva týdny se u mě střídají záchvaty hladovění se záchvatmi přejídaní a jak je známo z téhle rovnice, vaha neubívá, protž maťulka je líná aby hnula prdelí a začala něco dělat pro své zdraví.

Byla sem se podívat ke kámošce kterou sem už hoooodně dlouho neviděla. Bylo nám hezky, dobře jsme si popovídali a taky se svěřili se svými problémami. Jednoho času sem měla chuť jí říct o blogu ale nakonec sem to neudělala. Myslím že sem se rozhodla správně, stejně by to nepochopila. A má dost svých problémů než ještě aby se zabívala mými. Takže sem tam prožila hezkou dobu a jak je zvykem když si člověk nedává bacha je tu hups a 6 kg navíc. Jó moje druhé já se ládovalo hamburgery, hranolkama a bramborovýma placičkama a všechno sem to zalívala cocacolou. Jo býva na nejvyším patre v bytovce jenomže místo toho abych si prošla pár schodů, vozila sem se výtahem nahoru a dolů...A tak když nám maťulka přijela domů nechyběli komentáře "jaksi ses nám zaoblila" ale nejvěčší bolest mi způsobila segra mého přítele která poznamenala jak sem přibrala. Od ní mě to bolelo nejvíc ptž ona je hezky hubená dokonalá panenka. A tak týden v noci brečím jak děcko místo toho abych něco dělala.

Jo nejspíš se budu pořád houpat nahoru a dolů mezi dvěma světy. maťulka nám přibrala a znova se pouští do hubnutí jak pokaždé...

Doufám holky že vám se daří líp...kiss